Moje hvezdičky

David Boreanaz-Seeley Booth/Bones-kosti

29. ledna 2010 v 16:48 | sNiEhULiEnKa

Shemar Moore♥♥♥/myšlenky zločince/

7. listopadu 2009 v 21:06 | ♥Berunka♥


guy ecker

25. října 2009 v 18:21 | ♥Berunka♥Guy15.jpg

guy ecker

14. srpna 2009 v 18:40 | ♥Berunka♥Guy15.jpg

Massa vypadá jako boxer, ale brzy bude v pořádku

30. července 2009 v 19:28 | ♥Berunka♥
Osobní lékař Felipeho Massy je přesvědčený o tom, že Brazilec se plně uzdraví a budapešťskou nemocnici opustí dříve, než se předpokládalo.
Felipe Massa po jedné z Velkých cen. Jeho zdravotní stav se neustále zlepšuje.

Massa ve středu po svých opustil jednotku intenzivní péče a přestěhoval se do soukromého pokoje. Další lékařská vyšetření ukázala, že malý otok mozku mizí a pilotův osobní lékař Dino Altman je nadále velmi optimistický.

"Otok zasáhl jen velmi malou část mozku. Není se čeho obávat, žádné další operace nebudou třeba. Nedošlo k žádnému trvalému poškození mozku," řekl Altman serveru Autosport.

"Felipe sice vypadá jako boxer, ale normálně jí, chodí a mluví, možná víc, než předtím. Pamatuje si všechno od soboty, kromě té havárie. Na tu si nevzpomíná vůbec. Ví ale, jaký je dnes den, a také ví, že dva nebo tři dny byl v bezvědomí. Pokud to takhle půjde dál, bude moci z nemocnice i dřív, než za deset dnů," soudí Altman

Massa udělal ve středu první kroky a podle Altmanna už také žertuje. Na adresu Michaela Schumachera, který ho má v kokpitu Ferari po dobu jeho nepřítomnosti nahradit, prý prohlásil: Jen jestli ho nechám!

Pilot F 1 Felipe Massa

26. července 2009 v 9:50 | ♥Berunka♥

Brazilský pilot F1 Fellipe Massa (Ferrari) měl těžkou havárii v kvalifikaci na Grand Prix Maďarska. Letící pružina z jiného vozu mu prorazila lebku, způsobila tržnou ránu nad levým okem a otřes mozku. V tuto chvíli je Massa na operačním sále.

Havárii zapříčinila pružina z vozu Brawn GP Rubense Barrichella, která Massu trefila do hlavy a způsobila, že Brazilec ztratil kontrolu nad svým vozem. Pilot se v tu chvíli pohyboval rychlostí 200 km/hod a tvrdý náraz jej doslova zavrtal pod haldu pneumatik.
Náraz letícho kovu byl tak silný, že pilotova hlava na chvíli dokonce zmizela ze záběru kamery, která je umístěna za pilotovými zády a snímá jízdu formule.
Spekuluje se, že jezdec ještě před nehodou ztratil vědomí, protože podle záběrů z kokpitu nijak nereagoval na ztrátu kontroly nad vozidlem.

Massa byl okamžitě vytažen z vozu a odvezen sanitkou do lékařského centra na okruhu, odkud byl vrtulníkem transportován do budapešťské nemocnice na pozorování.
Po vyšetření bylo zjištěno, že Massa utrpěl frakturu lebky a otřes mozku. Právě teď je podle informací německého serveru Bild.de po operaci.
Několik hodin po nehodě byl Massa při vědomí. To potvrdil i Barrichello, který stihl za brazilským jezdcem zajít do lékařského centra."Byl velmi rozrušený. Na hlavě měl krvavou řeznou ránu. Tu mohl způsobit ten předmět z mého vozu, co ležel na trati. Hovořil, byl při vědomí, ale potřebovali jej ještě prohlédnout,"citovala Barrichella agentura AP

Moje hvezdičky♥celebrity

28. července 2008 v 10:12 | ♥Berunka♥ 
 

Reklama